Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/dua-lipa-1-e1616015352213.jpg

Donatella Versace zbulon se punoi 1500 orë dhe vendosi 55 mijë kristale në fustanin e Dua LipësPërveç suksesit të arrirë për performacën e saj dhe prezencën në skenë, rrëmbimit të çmimit Grammy për albumin më të mirë në zhanrin pop, Dua tërhoqi vëmendje edhe me veshjen e saj plotë vezullimë.

Stilistja e famshme italiane, Donatella Versace ka bërë një postim në rrjetin social Instagram duke shfaqur për publikun se fustani rrjetë i Duas kishte marrë plot 1,500 orë për tu bërë dhe është i gjithi i mbështjellë në kristale. Këto kristale arritën në një numër total rreth 55,000 mijë të tilla. Një punë kjo e madhe për dukjen e artistes shqiptare në tapetin e kuq të Grammy Awards. Ajo tutje uron artisten me famë botërore Dua Lipa, për dukjen e saj të mrekullueshme.

Po ashtu edhe Dua përmes një postimi në Instagram nuk harroi të falënderojë stilisten dhe të gjithë ekipin e saj, për fustanin e ëndrrave, duke u shoqëruar edhe me të gjitha veshjet e saj të mëvonshme.

Artistja e lindur në Londër po vazhdon të ngjitet në majet e suksesit, por asnjëherë nuk po harron të cekë origjinën e saj. Ajo mbetet shqiptarja e vetme e cila arriti të fitojë tre çmime Grammy.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera