Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/facebook-linked_image___drew-barrymore-sexy-photo-2.jpg

Drew Barrymore: Po, e kam bërë në makinë…Në një intervistë të fundit Drew Barrymore i është përgjigjur hapur pyetjeve personale duke zbuluar detaje nga jeta e saj.

“Je zhytur ndonjëherë në det lakuriq?”-ishte një pyetje që iu drejtua aktores, e cila tha se pëlqen ta bëjë shpesh këtë.

“Sigurisht që po, më pëlqen shumë të zhytem lakuriq. Më duket si diçka vazjash. E bëj shpesh me shoqet e mia, me vajzat e mia. Thjesht heqim rrobat dhe zhytemi në ujë”, tha Drew.

“E ke bërë ndonjëherë në makinë?”-ishte pyetja e rradhës për aktores, e cila vuri duart në fytyrë e vendosur në siklet dhe tha: “Kush nuk e ka bërë?”, por duke mos dhënë më shumë detaje.

“Kryen marrëdhënie me drita ndezur apo fikur?”-ishte një tjetër pyetje për Drew.

“Jam pak e çuditshme kur vjen puna tek drita. Më pëlqen drita natyrale, ose një dritë e zbehtë. Jam shumë e ndjeshme tek drita”, tha aktorja.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera