Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/dua-lipa-talk-show.jpg

Dua bëhet udhëheqëse e njërit nga talk-showt më të njohur amerikan (Video)Këngëtarja shqiptare Dua Lipa pas suksesve të njëpasnjëshme në fushën e muzikës, do ta provoj veten edhe si udhëheqëse shou në njërin nga emisionet më të shikuara “Jimmy Kimmel Live”, ku do ta intervistojë këngëtaren e mirënjohur Gwen Stefani.

Vet Dua e ka dhënë lajmin përmes rrjeteve sociale ku ka shkruar: “Unë jam mikëpritësja e Jimmy Kimmelit sonte! Duke e intervistuar mbretëreshën time, Gwen Stefani. Më uroni fat!”

Kujtojmë që Dua së fundmi ka arritur një sukses të madh duke bashkëpunuar me Madonën, yllin e muzikës pop.

Guest Host Dua Lipa Tonight!

WE’RE BACK TONIGHT with Guest Host Dua Lipa!!!???? Gwen Stefani

Publiée par Jimmy Kimmel Live sur Lundi 10 août 2020Të fundit

Tayna pozon pa të brendshme

Tayna nuk ndalon me imazhe të cilat i ka realizuar në Amerikë. Reperja seksi shqiptare sapo ndau një fotografi të re me fansat e saj. Në të, artistja shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e g

Ish-missi nuk i lë vend imagjinatës

Modelja amerikane, Olivia Culpo njihet për natyrën e saj të ëmbël e të rezervuar. Por një set fotografik i “Sports Illustrated” në Bali duket se ka nxjerrë pak nga vetja ish-Missin amerik

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Info Tjera