Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/dua-lipa.jpg

Dua Lipa duket glamuroze me sytjena, në fokus gjoksin e formësuarDua Lipa së fundmi ka bërë bujë të madhe me koncertin virtual ‘Studio 2054’ që do të mbahet me 27 nëntor.

Por, para kësaj date ajo ka zgjedhur që të mbajë të azhurnuar fansat me postime nga përditshmëria, shkruan Daily Mail.

Krijuesja e hitit “One Kiss” në një postim në rrjetin social Instagram, ka lënë ‘gojëhapur’ miliona ndjekësit e saj.

Ajo është parë e veshur vetëm me sytjena, kurse për të ruajtur modestinë ka vendosur duart tek gjoksi.

Zeshkania flokët ka zgjedhur ti kap lartë kokës, kurse për makijazh ka vendosur të përdorë nuanca më të hapura.

Derisa merrte poza provokuese para kamerës, Duas i është vërejtur edhe një qafore prej ari.

Përndryshe, artistja shqiptare sapo ka lansuar këngën ‘Fever’, në bashkëpunim me Angele. 

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera