Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/dua-lipa-1.jpg

Dua Lipa e lumtur pasi merr kopjen e “British Vogue” me imazhin e saj në kopertinëDua Lipa ndihet e lumtur që mori një kopje të revistës për të cilën pozoi së fundi.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, para pak ditësh pozoi për “British Vogue”.  Artistja, në këtë fotosesion erdhi gjysmë e zhveshur në disa imazhe dhe po ashtu foli për më të rejat rreth saj.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi, me të cilat tregon se ndihet e lumtur që ka marrë numrin e “British Vogue”, për të cilin edhe pozoi.

“E lumtur, e lumtur, e lumtur! E mora kopjen time!!!! @britishvogue 🦋🦋🦋🦋”, shkruan ajo.

Dua këto ditë pozoi edhe për “Rolling Stone”, duke bërë që sërish vëmendja të jetë tek ajo.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera