Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/Dua-lipa-idgaf-cover.jpg

Dua Lipa ka arritur suksesin e radhës, thyen rekord (Video)Është bërë e ditur se këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka thyer një rekord të radhës.

Kënga e saj të famshme ‘IDGAF’, ka shënuar rekord të ri.

Kënga e publikuar vite më parë ka arritur shifrën e 1 miliardë dëgjimeve në platformën digjitale ‘Spotify’, çfarë e bën atë femrën e parë që arrin këtë sukses.

Lajmin e ka ndarë vetë këngëtarja në rrjetet sociale, ndërsa edhe për këngën “Don’t Start Now” shënohen 944 milionë klikime.

kredit: Youtube

Të fundit

Afrona shfaqet e hareshme

Afrona dhe Blero kishin jetuar të ndarë gjatë tërë pandemisë por kohëve të fundit ata janë ribashkuar Pandemia e koronavirusit ka bërë që disa çifte të mbesin me muaj nëpër vende ekzot

Rita Ora nga Parisi na ndan disa foto

“Unë mendoj se mund të jem turistja më e keqe në botë. Gjithashtu, më duhej të dilja nga makina me hapa të shpejtë. Sidoqoftë këto janë fotot që arrita t’i bëj”. 

Charlize Theron flet për shkollimin në shtëpi të fëmijëve të saj gjatë karantinës

Charlize Theron pak ditë më parë ka treguar në lidhje me vështirësitë që ka hasur me mësimin të fëmijëve të saj , për deri sa ishte në shtëpi gjatë pandemisë

Bebe Rexha surprizon fansat me pamjen e re

Monday fit 💞 pic.twitter.com/CmqQCAcuqm — Bebe Rexha (@BebeRexha) July 6, 2020 Ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha ka marrë me shumë seriozitet rënien në peshë. Këngëtarj

Vdes në moshën 91 vjeç kompozitori Ennio Morricone, fituesi i çmimit Oscars (Video)

Fituesi i çmimit Oscar Ennio Morricone , kompozitori i “The Good, the Bad and the Ugly” dhe “The Mission” dhe ndër kompozitorët më të frytshëm dhe të admiruar në historinë e

Xhensila pozon me Ajkën gjatë pushimeve

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi së bashku me vogëlushen e tyre, Ajkën kanë nisur pushimet.  Nuk kanë munguar fotot nga bregdeti dhe pozat e ëmbla me Ajkën. Ditën e

Info Tjera