Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/dua-miley.jpg

Dua Lipa në duet me Miley Cyrus?Dua Lipa dhe Miley Cyrus kanë paralajmëruar një bashkëpunim në të ardhmen.

Autorja e hitit ‘Physical’ zbuloi më parë se ajo dhe këngëtarja e ‘Mother’s Daughter’ kanë diskutuar për një duet.

E pyetur në lidhje me spekulimet se dyshja kanë regjistruar një këngë të quajtur ‘Coldblood’ së bashku, ajo u përgjigj:

“Potencialisht. Potencialisht. Unë jam një tifoze e madhe e saj dhe ajo është kaq e bukur”.”Ne po mendojmë të bëjmë diçka së bashku në të ardhmen e afërt. Asgjë nuk ka ndodhur ende por ne po flasim për të,” ka thënë Lipa.

Ajo ndërkohë është duke u përgatitur për botimin e ‘Club Future Nostalgia: The Album Remix’, ku shfaqen pëlqimet e Madonna, Missy Elliott, Mark Ronson dhe Gwen Stefani./TCH

Të fundit

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Info Tjera