Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/dua-lipa.jpg

Dua Lipa ngacmon imagjinatën e fansave me fotografitë në bikiniKohët e fundit ajo shijoi disa momente romantike me të dashurin e saj Anwar Hadid, ndërsa vazhdoi të bënte një pushim të shkurtër nga detyrat e saj të punës.

Por Dua Lipa ndau kohën për miqtë e saj të mërkurën, ndërsa ata merrnin reze dielli në një pishinë, në Palm Springs të Kalifornisë, shkruan DailyMail.

Princesha 25 vjeçare e muzikës pop, realizoi foto me bikini të vogla ngjyrë portokalli nën rrezet e nxehta.

View this post on Instagram

a bloody good time?*:???

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Duke theksuar krahët e saj të tonifikuar, këngëtarja dukej e bujshme në bikini dy pjesëshe, kombinuar me një byzylyk trekëndësh.

Ylli i hitit “Don’t Start Now” shfaqi fytyrën e saj të pastër pa makijazh, ndërsa dukej mjaft atraktive me gërsheta.

Vathë të hollë, një gjerdan prej ari dhe syze të çuditshme me lente të verdha kompletuan pamjen e muzikantes Lipa. Dua është zhvendosur prej muajsh në Los Angeles të Kalifornisë, me të dashurin e saj Anwar.

“Është pohuar se artistja e lindur në Londër është zhvendosur në një pronë të bollshme në Beverly Hills pranë familjes së Anwarit, pavarësisht nga fakti se rrethi i saj i ngushtë janë të gjithë të vendosur në Mbretërinë e Bashkuar”, ka thënë një burim për The Sun.

Të fundit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Info Tjera