Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/dua-lipa.jpg

Dua Lipa shkëlqen me kapelë madhështore dhe fustan në ngjyrë të bardhëKëtë fundjavë, Kristen Wiig u kthye në “Saturday Night Live”, si drejtuese e shfaqjes komike të skicave javore.

Bashkë me të ishte e ftuara muzikore Dua Lipa dhe kapela e madhe e pendës Valentino..  Gjatë kësaj kohe, Lipa dha dy shfaqje të drejtpërdrejta të cilat shfaqën disa momente të mëdha të modës.

Ndërsa ishte në skenë duke kënduar këngën e saj të re “Levitating”, Lipa kishte veshur një fustan të gjatë prej fildishi të gjatë nga koleksioni “Valentino Haute Couture 2020”.

Veshjen e kombinoi me disa bizhuteri nga marka Fabergé dhe një kapelë krejtësisht madhështore Phillip Treacy nga Valentino.

Bërë nga puplat e një struci, ndërsa ajo performonte, me ndihmën e një makine me erë, kapela e përmasave të mëdha të Lipës butësisht u tund dhe e bënte performancën e saj edhe më madhështore.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera