Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/dafina.jpg

“Duro” projekti unik nga artistja Dafina ZeqiriDafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të njohura në estradën shqiptare.

Ajo në secilin prej projekteve të saj mundohet që të sjell diçka më ndryshe, sikurse ka bërë edhe herën e fundit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se ka publikuar këngën e re.

 

“Duro” mban titullin prodhimtaria muzikore, në të cilën ajo flet për vështirësitë dhe problemet që dikush mund të kalojë.

Tekstin e ka shkruar Elinel, ndërsa përmes këndimit Dafina inkurajoi fansat që të bëhen më të fortë se përherë.

 

Instrumentalin kësaj radhe e kanë bërë producentët Rzon dhe Pllumb, kurse për klipin u përkujdes Entermedia.

Përndryshe këngëtarja në rrjet ka bërë edhe diskutime të shumta, por me bazë në shëndetin mendor.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera