Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/05/44-7.jpg

E fejuara e Shpat Kasapit pjesë e videoklipit të tij të ri?Këngëtari i njohur Shpat Kasapi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e tij, ai ka nisur punën për projektin e ri, të cilin e sjell bashkë me klip.

Artisti postoi video nga prapaskenat e xhirimeve për videoklip, ku tregoi se po bashkëpunon me Full Moon Production.

Por, detaji që mori vëmendje në atë video, ishte e fejuara e Shpatit, Selvije Jao, e cila duket se do jetë pjesë e klipit.

Në video, këngëtari thotë me shaka se ajo nuk është e fejuara e tij, por vajza e videoklipit, duke lënë të kuptohet se Selvia është pjesë e videos.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera