Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/rita-ora-1.jpg

Edhe pse kërkoi fjalje, vazhdon të “ndëshkohet’”. Rita Ora fiton çmimin për “sjelljen më të keqe të vitit”Daily Mail shpalli listën e personave që janë sjellur me keq për këtë vit në 5 vjetorin e ‘Bad Manners Awards – the BMAs’ dhe mes tyre ishte emri i këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Orës.

Ajo shkeli rregullat e vendosura nga qeveria britanike për mospërhapjen e COVID-19, duke organizuar fshehurazi një festë për 30-vjetorin e lindjes.  Fotot e këngëtares teksa dilte nga lokali së bashku me miqtë e saj u bënë virale dhe Rita Ora kërkoi fjale për sjelljen e saj.

Megjithatë, duket se pasojat e veprimit do i vuajë edhe për disa kohë, pasi së fundmi Daily Mail i ka dhënë cmimin si ‘Personi me sjelljen më të keqe për vitin 2020.

“Ajo që askush prej nesh nuk e dinte deri kohët e fundit, është se Rita Ora nuk është vetëm këngëtare, por edhe një mikrobiologe shumë e kualifikuar dhe e specializuar në viruse,”– shkruan tabolidi britanik.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera