Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/04/672996__SJGNvofiG.jpeg

Enca rrëfen lidhjen me reperin e famshëm

Publikuar: 04/04/2018

Enca kohëve të fundit është përfolur për një lidhje me një reper gjerman të quajtur Nimo.

Hamendësimet nisën pas komenteve dhe fjalëve të zemrës që i kushtonin njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Dhe duket se tashmë edhe Enca nuk do ta mbajë më të fshehtë.

E pyetur nga Rudina Magjistari për këtë histori, Enca dha këtë përgjigje:

“Jemi shumë miq të mirë. Kemi pasur disa takime që do të shkojë më shumë se miq të mirë. Nuk e di se si ta shpreh. Do bëjmë një këngë bashkë. Është thuajse finalizuar si projekt”, përfundoi këngëtarja