Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/eraistrefi_127436780_214353473435151_4387925902929882100_n-1-750x375-1.jpg

Era Istrefi shfaqet tejet atraktive në pozat e rejaKëngëtarja shqiptare nga Kosova, Era Istrefi ka nxjerrë në llogarinë e saj në “Instagram” disa imazhe ku është shfaqur goxha atraktive.

Pas pothuajse dy muajsh pauzë në rrjetet sociale, Era Istrefi është “rikthyer” me disa poza mjaft joshëse. Ajo është shfaqur si një bjonde e veshur e tëra në ngjyra të zbehta gjersa kishte vendosur një grim natyral.

Pamjen e saj e ka kombinuar me një duks ngjyrë të zezë me shenjën e dollarit në të të cilin e ka shoqëruar me një aksesor në qafë. Paraqitjen e saj e kompletoi me një palë çizme të bardha dhe një çantë të zezë.

“Dëgjova se po më kërkoje,” ishte mbishkrimi që Era i kishte vënë imazhit të cilin e shkroi në gjuhën angleze.

Kujtojmë që 26-vjeçarja nuk ka qenë aktive në muzikë që nga publikimi i këngës së fundit “No Maybes” në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arashin. Kënga u publikua më 27 Mars 2020.

Edhe pse paraljmëroi një bashkëpunim me artistin nga Ferizaji, Buta, një gjë e tillë nuk u publikua dhe tema u shushit.

Të fundit

Fanses i digjet shtëpia dhe disku me këngët e Bebe Rexhës, këngëtarja bën këtë veprim

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, shumë herë e ka dëshmuar dashurinë që ka për fansat e saj, shkruan lajmi.net. Shumë herë ajo iu përgjigjet fansave të saj, ndërsa n

Dua Lipa shtatzënë?

Vetëm dy foto dhe disa emoji, ka mjaftuar që ndjekësit të mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, publikoi ditën e sotme, dy foto në I

Lana Del Rey: Donald Trump është reflektim i problemit më të madh të botës

Lana Del Rey mendon se Donald Trump është thjesht “reflektimi i problemit më të madh që ka bota jonë”. Në një intervistë të dhënë së fundmi për BBC Radio 1, kur u pyet se si e përba

Jennifer Lopez ҫmend pushuesit me linjat e saj

Ajo ka një trup ‘vrasës’ për shumë vite që merret me vallëzim dhe me stërvitje të rregullta. Dhe Jennifer Lopez ngriti temperaturat duke shfaqur fizikun e saj në plazhet e Turks a

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop. Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri

Anxhelina shfaqet joshëse në rrjetet sociale

Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është rikthyer në muzikë. Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon. Ajo paraqitet mjaft me stil në Inst

Info Tjera