Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/maxresdefault-1.jpg

“Erdh pranvera” vjen ëmbël nga Jehona (Video)Këngëtarja e mirënjohur Jehona Lumi ka sjellë versionin e përpunuar të këngës “Erdh pranvera”.

Për realizimin e saj janë përkujdesur muzikantë të njohur, si Albert Ibrahimi në fis harmonikë, Sinan Kajtazi në klarinet dhe Rinor Ukimeri.

Këngëtarja është shprehur e lumtur me finalizimin e këngës që e ka për zemër.

“Për këtë remake, kemi punuar me shumë dashuri, pasi është një këngë që me vite e kam pasë në mendje me e sjellë në versionin tim. Dua ta falenderoj Rinorin, i cili çdo dëshire timen e bën realitet dhe padyshim dy maestrot e rrallë shqiptarë, Albert Ibrahimin dhe Sinan Kajtazin, pa të cilët kjo këngë s’do të dilte kaq ëmbël. Falënderoj Red Media, Burim Krasniqin për videon dhe Arlind Repishtin për video post production. Uroj që ju miq këtë punë ta pëlqeni dhe ta perkrahni”, ka shkruar Jehona.


Të fundit

Kida në super formë

Kida këto ditë ka vendosur t’i kalojë në bregdet, teksa po relaksohet gjatë temperaturave të larta. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet me një palë bi

Modelja shqiptare pozon krejt nudo

Françeksa Jaçe, njihet për provokimet e saj në fotografitë që zgjedh t’i publikoj. Së fundmi, ka ndarë me ndjekësit një imazh nudo me nuanca bardhe zi. Ajo ka zgjedhur ta postojë në Inst

Si duket sot njëra nga aktoret më të dashura latine për shqiptarët (Foto)

“Pasionet e Fshehta”, ishte një prej serialeve latino-amerikane që ka theu rekordet e shikueshmërisë. Shikuesit e këtij seriali që u shfaq edhe në Kosovë ende i mbajnë në mend tre vëlle

Enca nuk përmbahet në plazh

Enca ka nisur pushimet, dhe diçka të tillë e ka bërë menjëherë pas publikoi këngën “Break Down”. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto për ndjekësit që ka në rrjetet sociale. Fansat d

Rita i vë flakën rrjetit (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe për fizikun e saj që është gjithmonë në super formë. E nuk janë të rralla foto që këngëtarja posto

Kush i bëri bashkë Rita Orën dhe James Blunt?

Këngëtarja e njohur Rita Ora së bashku me këngëtarin britanik, James Blunt i janë bashkuar grupit prej 700 yjeve me qëllim të zhdukjes së racizmit në industrinë e muzikës britanike. Bashki

Info Tjera