Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/dugagjin-lipa.png

Familja e Dua Lipës sjellin fotografi nga vizita e tyre në ‘Kalanë e Butrintit’Familja e këngëtares Dua Lipa që një kohë po qëndron në Shqipëri, derisa tashmë kanë shijuar bregdetet shqiptare si dhe vizituan disa monumente të njohura atje. Ish-frontmeni i grupit “Oda”, Dukagjin Lipa, duke qenë se është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, së fundmi ka ndarë me fansat disa fotografi nga ‘Kalaja e Butrintit’.

Ai në shumë prej imazheve shfaqet përkrah bashkëshortes njëherësh nënës së Duas, Anesa Lipës.

Dukagjin Lipa dhe Anesa Lipa (Foto: Instagram)

Ndërkohë, që në disa fotografi të tjera ka pozuar edhe pranë fëmijëve: Rinës dhe Gjinit. Të njëjtit duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku, derisa janë krenarë me çdo vend e pjesë të Shqipërisë. “Kalaja e Butrintit, Shqipëri”, ka qenë mbishkrimi krahas një sërë këtyre imazheve të publikuara në Instagram.

View this post on Instagram

Butrint Castle ?? ?

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Familja e yllit shqiptar javë më parë ishin edhe në Mal të Zi, gjersa së fundmi sollën edhe disa imazhe të reja nga jugu i Shqipërisë. Në udhëtimin e tyre, mungoi vetëm Dua për shkak të angazhimeve në jetë dhe karrierën profesionale.

Të fundit

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Koncerti më i pazakontë që keni parë

Grupi muzikor “The Flaming Lips” janë shfaqur në një performancë muzikore të mbështjellë në flluska plastike. Banda e rrokut ka gjetur këtë mënyrë për të mbrojtur veten dhe fansat ng

Netflix mbledh ‘ekipin e ëndrrave’ në filmin e ri të Adam McKay

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep dhe Timothy Shalame do të luajnë në filmin e ri të Adam McKay “Don’t Look Up”, prodhuar nga Netflix. Përveç tyre, rolet iu dhanë Johnny

Ndarja nga aktorja, i kushton shtrenjtë këngëtarit turk

Pas ndarjes nga ‘Eda’, këngëtari i njohur turk humb shumën e majme të parave. Ndarja e aktores turke Hande Erçel nga këngëtari turk Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar në media koh

Rita Ora merr vëmendje me veshjen transparente

Ajo është e njohur për guximin e saj posaqërisht në modë e veshjet që zgjedh. Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion

Info Tjera