Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/Rihanna-demands-justice-for-black-college-student.jpg

Fansat befasohen nga fotot e Rihanna-sRihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit.

Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fenty’, derisa po lanson linjat e reja të të brendshmeve

32-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe, me të cilat ka lënë gojëhapur mijëra fansa.

Zeshkania është parë me të brendshme të zeza, derisa përmes lëvizjeve provokuese theksonte tiparet e bujshme trupore.

Ajo merrte poza interesante para kamerës, teksa u pa duke shijuar një gotë shampanjë e edhe duke u shtrirë në krevat.

Për shkak të kohës së shpenzuar në biznesin e saj, Rihanna nuk ka lansuar asnjë album që nga viti 2016.

Kurse sa i përket jetës private, së fundmi po aludohet se ajo dhe ASAP Rocky janë në lidhje dashurie.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera