Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/04/1280x720-9Mr.jpg

Festa e çmendur e Xhensila Myrtezajt në 25-vjetorin e lindjes (Foto)

Publikuar: 10/04/2018

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka festuar dje 25-vjetorin e lindjes.

Në ditën e saj të veçantë ajo ka marrë supriza mjaft të bukura sidomos nga bashkëshorti i saj Bes Kallaku.

Një mbrëmje speciale është organizuar për të dhe këngëtarja ka ndarë çaste nga festa e çmendur me fansat e saj në Instagram.

Momenti më emocionues ishte kërcimi i saj me Besin.

E veshur me një fustan blu të ngushtë mbas trupit vihej në pah barku i saj i rrumbullakosur.