Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/received_306636907129107.png

Fifi befason me dukjen e rePrej disa kohësh, Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Që në daljet e saj të para në skenë, Fifi arriti që fitonte zemrat e publikut, sidomos me baladat.

Por përveç muzikës që bën, këngëtarja është komentuar shpeshherë nga fansat edhe për format e saj trupore, për të cilat nuk ka pasur kurrë komplekse të flasë hapur dhe të përcjellë mesazhe mjaft domethënëse për të gjitha vajzat që mendojnë se dukja ka më tepër rëndësi se ajo çka ato zotërojnë me zemër e mendje.

Por kohët e fundit, Fifi ka nisur rrugën e gjatë të ndryshimit, pasi ka vendosur të humbasë disa kilogramë dhe kjo për shkak të shëndetit.

Nëpër intervista të ndryshme, këngëtarja është shprehur se kilogramët e tepërt po i sillnin probleme serioze shëndetësore.

Fifi ka postuar së fundmi një foto me rroba banje nga plazhi, ku vihet re dukshëm ndryshimi që i ka shkaktuar humbja në peshë.

Tashmë ajo duket si tjetër njeri, shumë e bukur, ndonëse dukej një yll edhe më parë.

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera