Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/fifi.jpeg

Fifi zbulon se do të ketë bashkëpunim me Don XhonFifi ka zbuluar se a po vjen me bashkëpunim me Don Xhonin.

Këngëtarja shqiptare e dashur, Fifi së fundmi ka realizuar një bisedë virtuale me fansat e saj.

Fifi u dha mundësinë ndjekësve të pyesnin çfarë u intereson atyre, dhe ata nuk ngurruan të bënin pyetjet e tyre menjëherë.

Dikush nga fansat e saj pyeti atë nëse po vinte një bashkëpunim mes saj dhe Don Xhonit.

Fifi u përgjigj se ajo duhej të fliste me mikun e saj së pari, kështu duke i lënë hapësirë një bashkëpunimi por pa diçka konkrete.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera