Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/kardashaisnha.jpg

Fitoi rezidencën luksoze nga divorci me Kanye, Kim Kardashian pozon joshëse në bikini40-vjeçarja xhiroi vetën ndërsa pozonte në pasqyrë me bikini  duke bërë lëvizje dhe duke u kthyer për të treguar trupin e saj nga çdo anë, transmeton lajmi.net.

Në banjën e pasurisë së madhe në Los Angelos të cilën ajo e ndau më parë me ish-burrin e saj provoi rrobat e banjës.

Veshja e parë ishte një kafe e pasur me dy pjesë që ngacmonte bukuroshen e saj prapa, dhe e dyta paraqiti një shtypje të lëkurës së gjarprit të argjendtë për të cilën ylli tha se “i dukej më mirë” motrës së saj, 36 vjeç.

Kim u tha fansave ndërsa provonte koleksionin: “Kam marrë dorëzimin më të shpejtë nga Khloe dhe marka e saj ‘Good American Swim’ dhe jam aq e ngazëllyer”.

“Kaq e lezetshme, Koko, e dua këtë”, mund të dëgjohej duke thënë derisa lëvizte trupin para-prapa në pasqyrë për të zbuluar barkun e saj të sheshtë.

Kim vazhdoi të tregojë dy veshje të mëtejshme, një në të purpurt dhe një në të zezë kur ajo dha një vështrim në banjën e madhe.

Banja e mermerit është vetëm një dhomë e bollshme në shtëpinë gjigante që Kim “fitoi” në divorcin e saj nga reperi Kanye ndërsa ata ndajnë pasurinë e tyre të përbashkët prej 2 miliardë dollarësh në gjysmë.

Është raportuar se Kim do të vazhdojë të jetojë në rezidencën Hidden Hills në një përpjekje për t’i mbajtur fëmijët e tyre në një mjedis të qëndrueshëm pas ndarjes.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera