Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/KIM2.jpg

Foto të reja të Kim Kardashian me bilionerin e njohurJanë publikuar fotot të reja të Kim Kardashian teksa shkonte në festën e ditëlindjes së miliarderit britanik, Jamie Reuben.

Një muaj pas paraqitjes së kërkesës për divorc nga bashkëshorti, Kanye West, 40-vjeçarja dukej mahnitëse.

Ajo u shfaq e veshur me një veshje mjaft ekstravagante, që i zbulonte këmbët e gjata.

Të shtunën mbrëma, ylli televiziv mori pjesë në festën e “misteriozit” beqar me bazë në Londër, Jamie.

Kim ishte kujdesur për çdo detaj të pamjes së saj, që të merrte vëmendjen e të gjithëve. E kështu ndodhi!.

Përveç veshjes ekstravagante, 40-vjeçarja mbante një palë sandale me taka, e mbushur me bizhuteri dhe flokët i mbante të lëshuara.

Me pak fjalë, themeluesja e KKW Beauty dukej shumë elegante teksa tregonte format e saj bombastike.

E sigurisht që mori gjithë vëmendjen teksa po shkonte në festën që u zhvillua në Kaliforni.

Ndërkohë Jamie, i cili është shok me Princeshën Beatrice dhe Scooter Braun, është djali i investitorit britanik të pronave.

“The Sun” shkruan se do të trashëgojë 19 miliardë dollarë dhe është drejtor në kompaninë më të madhe të garave me kuaj në Britani.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera