Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/gERQjffmIc4FehF3N5FP.jpg

Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” InstagraminNatale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit.

Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese dhe seksi.

Natale ka një fizik të tonifikuar pasi e frekuenton shumë palestrën dhe është një nga modelet e Marvin, ashtu siç është dhe Viki Odintcova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Natale, e cila është dhe një sfiduese e Viktorias, edhe pse kjo e fundit numëron më shumë ndjekës se Natale.

Të fundit

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Tayna duket atraktive në foton e fundit, në fokus të veçantë vë gjoksin

Reperja shqiptare Tayna ka filluar të bëhet tejet aktive në publikimin e imazheve provokuese në rrjete sociale. E veshur me një bluzë të shkurtër e cila i zbulonte gjoksin, ajo dukej tejet sek

Ledri Vula nuk kursehet, zbuloni sa ka shpenzuar vetëm për një orë

Reperi i dashur për publikun, Ledri Vula, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të shumtë me stilin e tij të veçantë. Për t’u dukur gjithmonë bukur dhe i kuruar në çdo detaj, ai

Pse Mbretëresha nuk lejoi Meghan Markle të mbante kurorën ruse në dasmë

Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me kurorën e famshme të cilën do të vendoste Meghan Markle. Në thelb, Meghan fillimisht dëshironte të vendoste

Brad Pitt në përkrahje të Joe Biden në zgjedhjet presidenciale

Aktori i famshëm i Hollywood-it, Brad Pitt, zyrtarisht mund të themi se është pjesë e ekipit të Biden. Ylli i “Ad Astra” është shfaqur në mbështetje të Joe Biden, pasi aktroi në një r

“Isha një rosë e shëmtuar dhe u ktheva në mjellmë”

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar në mbarë botën. Të gjithë e dimë historinë e njohjes së tyre, e cila nisi

Info Tjera