Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/jace.jpg

Françeska Jaçe shfaqet joshëse nga MaldivetFranceska Jace arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen me pozat seksi.

Ish-banorja e Big Brother është kujdesur gjithmonë që në daljet e saj të shfaqet sa më e kuruar, ku nuk nguron të tregojë linjat perfekte trupore.

Së fundmi, modelja ka udhëtuar drejt Maldive ku po shijon disa ditë relaksi, ndërsa ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram momente nga pushimet.

Modelja ka postuar disa video dhe fotografi, ku si gjithmonë bie në sy për format perfekte trupore.

Kujtojmë që në fund të Nëntorit, modelja u përfshi në një aksident rrugor, por fatmirësisht pati vetëm dëme materiale.

Jace reagoi duke hedhur poshtë lajmet se shkak i aksidentit ishte bërë shpejtësia dhe alkooli.

“Për të gjithë njerëzit që janë shqetësuar por dhe për ata që kanë gjykuar po ju tregoj arsyen e aksidentit, nuk ishte as shpejtësia në një zonë të banuar dhe as alkoli pasi çdo test ka dal negativ.”, u shpreh ndër të tjera Franceska.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera