Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/31592530-0-image-a-5_1596628938353.jpg

Garner shfaqet e mahnitshme në bikine të bardhaKimberley Garner ka treguar trupin e saj të tonifikuar në një seri fotosh në bikini të bardha, që janë bërë nga pushimet e saj nga e kaluara.

Ajo është kthyer në punë në fillim të këtij muaji, pas pushimeve që bëri në resortin Malliouhana Auberge në Anguilla.

Kimberley Garner ka rikujtuar këtë udhëtim duke pozuar një seri fotosh në bikini.

Dizajnerja (30 vjeçare) ka treguar trupin e saj seksi teksa i ka shpërndarë këto foto në profilin e saj në Instagram.

Të fundit

Bebe Rexha publikon baladën “Sabotage”

Bebe Rexha, artistja shqiptare me famë botërore, ka sjell sot këngën e re të titulluar “Sabotage”, shkruan KultPlus. Kjo këngë e zhanrit baladë është pjesë e albumit në ardhje, “Bett

Dua Lipa fiton çmimin prestigjioz

Përmes një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se së fundmi ka fituar një çmim të rëndësishëm në “Latin American Music Awards” si ‘Favorite Artist- Crossover’. Dua u shpreh

Sërish zhvishet Demi Rose

Ajo rregullisht poston foto mahnitëse për 16.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Dhe Demi Rose e bëri përsëri atë derisa pozonte e zhveshur me një xhaketë të vogël xhinse gjatë ditë

Ardian Bujupi sjellë këngën e re

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi porsa publikoi projektin e ri. Kënga e artistit titullohet “BAILA MORENA”, e cila u publikua me videoklip. Bujupi në këngën e re këndon në gjuhën shqipe

Greta Koçi publikon klipin e këngës “Trëndafilat”

“Trëndafilat” mban titullin kënga më e re e Greta Koçit, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Edlir Begolli është kujdesur për muzikën dhe e ka shkruar tekstin e këngës që

Irina me plotë sharm

Supermodelja, 35-vjeçare veshi një xhaketë të zezë dhe dollakë të martën. Modelja e Versace kompletoi pamjen me një palë çizme deri në gju të shtypura me zebra të cilat janë në modë k

Info Tjera