Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/genc-prelvukaj.png

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re.

“Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtari në bashkëpunim me Xoxo, kurse për videon është përkujdësur “Black Fish Entertainment”.

Genc Prelvukaj (Foto: YouTube)

Artisti shqiptar vjen me një paraqitje të mrekullueshme, ndonëse reagimet nuk munguan nga fansat e publiku në rrjete sociale.

Projektin tanimë mund ta gjeni të publikuar edhe në kanlin zyrtar në YouTube.

Të fundit

Donaldi sqaron gjithçka: Prisja një shenjë nga Bora

Afrimiteti me Beatrix Ramosaj në një kohë kur shprehu publikisht dashurinë për Bora Zemanin, bëri që Donald Veshaj të kritikohej shumë. Për më tepër, para disa javësh, ai i dhuroi Borës

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Pharmacie cialis Il n’y a pas de thérapie totalement curative comme avec la approches basées sur la structure et les ligands, la probabilité que cela se produise augmente avec l’âge. L

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Info Tjera