Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/genta.png

Genta Ismajli, shtatzënë? Si provë po përdoret kjo foto, por ka diçka që s’shkonKohëve të fundit po përflitet shumë për Genta Ismajli nëse është shtatzënë? Por sipas disa thashethëmeve nga personat që e njohin Gentën kanë bërë të ditur se Genta Ismajli është në muajin e dytë të shtatzënisë.

Si provë nga disa media po përdoret kjo foto, ku sipas tyre barku i rrumbullakosur duket qartë.

Mirëpo, ka diçka që nuk përputhet. Nëse këngëtarja është në muajin e dytë të shtatzënisë, barku nuk do të ishte ende i dukshëm. Kështu që, derisa këngëtarja ta konfirmojë (ose mohojë) lajmin, nuk mund të themi asgjë me siguri.

Për më tepër që edhe vitin e kaluar u përfol për një shtatzëni të mundshme të Gentës, nisur nga disa foto që sërish sipas portaleve dhe komentuesve virtualë “tregonin barkun e rrumbullakosur”.

Të fundit

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Bluza shumë e shkurtër ‘tradhëton’ Kinsey Wolanskin

Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj, duke i informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj. Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan dhe bluzë tejet të shku

Info Tjera