Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/ustagenta_101436475_165698961585220_4288178659994401299_n-1.jpg

Genta Ismajli zbulon planet e dasmësKëngëtarja Genta Ismajli është duke jetuar historinë e saj më të bukur të dashurisë.

Këngëtarja prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk, Hysen Usta.

E ftuar së fundmi në një intervistë për emisionin “Wake Up”, këngëtarja zbuloi disa detaje nga martesa me partnerin e saj.

Ajo u shpreh se ka menduar të bëjë dy dasma, një tradicionale dhe një klasike, teksa shton se e ka ëndërr të vesh fustanin e bardhë.

“Po e mendoja dhe këtë gjë, martesën dhe fëmijët, por ritmi i jetës nuk do të më ndryshojë mua edhe po të kem familjen. Do i kisha bërë të dyja dasmat, por ndoshta më shumë anoj nga klasikja. E kam menduar dasmën, sepse është ëndërr e çdo femre të veshë fustan të bardhë të krijojë një familje të mirë”, u shpreh Ismajli.

Më tej, Genta tregoi se partneri i saj turk e thërret me përkëdheli “llokum me arra” dhe se e mbështet shumë në karrierën e saj.

Të fundit

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Miley Cyrus i lë të gjithë me gojë hapur me look-un e saj trasparent

Të shumtë kanë qenë artistët që janë ngjitur në skenën e Los Angeles dhe Nashville për të bërë performancën e tyre, nga Bon Jovi tek BTS, Usher dhe një super seksi si Miley Cyrus, mbret

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Info Tjera