Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/georgina-yacht.png

Georgina e Ronaldos shkëlqen me fustanin e stilistes shqiptareGeorgina Rodriguez kësaj here është shfaqur e veshur nga stilistja shqiptare, Lia Stublla.

Të enjten në mbrëmjë, Georgina u paraqit me një fustan tejet elegante në edicionin e 77-të të filmit në Venecia.

Këtë lajm e ka bërë të ditur  vetë stilistja nga Prishtina e cila nëpërmjet një postimi në “Instagram”  ka falenderuar Georiginën që e ka zgjedhur përsëri atë.

Si gjithmonë është një nder special të krijosh fustan për të bukurën Georgina, faleminderit shumë edhe njëherë për besimin në punën tonë, ti i bën fustanet tona të shkëlqejnë ndryshe”– shkruan Lia krah fotove të mrekullueshme të Georginës.

Fustan i zi, i butë dhe me shkëlqim këtë kishte menduar Lia kësaj here për të  dhe ishte zgjedhja e duhur për modelen 26 vjeçare, pasi i nxirrte në pah  fizikun bombastik që  ka.

Fustani i Georginës ishte i hapur pak te pjesa e dekoltesë dhe ishte kombinuar bukur me disa aksesorë.

Ky fustan ka vjedhur dhe vëmendjen e DailyMail e cila i ka dedikuar një një hapësirë të veçantë këtij punimi nga dizajnerja shqiptare.

“Nëse dëshironi të bëni një hyrje glamuroze, zgjidhni një fustan me sequin.Georgina Rodriguez na tregoi saktësisht se si dukej kur veshi një fustan me shkëlqim në Festivalin e Filmit të Venecias. Punuar nga Lia Stublla, ky dizajn që lë pa frymë mburret me një dekolte të hapur, trupin e ngushtuar në korse dhe çarjen te pjesa e kofshës për të treguar figurën.Kemi frikë se nuk është në dispozicion për të blerë në internet, por kliko (djathtas) për të parë më shumë nga veshjet e markës”, shkruan mediumi DailyMail.

Të fundit

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Info Tjera