Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/georgina.jpg

Georgina me bikini i çmend të gjithë fansatPa asnjë të metë, Georgina Rodriguez është e mrekullueshme me bikini.

Nëse Cristiano Ronaldo ka nisur impenjimet me skuadrën e tij, modelja nuk ka mbetur prapa, duke ndarë foto nga një backstage në tjetrën.

Teksa futbollisti poston foto me pizhame nga jahti, ajo përgjigjet me foto shumë erotike, ku gjysmë e zhveshur tregon format e saj marramendëse që çmendin fansat e saj.

Lady Ronaldo merr vëmendjen e të gjithëve me fizikun e saj.

Pas shfaqjes së mrekullueshme në Venecia ku i ka magjepsur të gjithë, modelja kthehet në impenjimet e saj profesionale, teksa realizon një set të ri fotografik.

Në fotot Wild Georgina pozon e sigurt dhe krenare duke treguar trupin e saj të kuruar.

Zemrat dhe komentet nuk kanë munguar.

View this post on Instagram

Work day ? @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Të fundit

Nora nuk i reziston dot as këtij postimi nga Roberti

Robert Berisha ka bërë një dedikim special për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!. Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Info Tjera