Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/GETTY-DHE-MAJK.png

Ghetto Geasy dhe Majk me këngën “Zhytemm” e arrin një milion klikime për një ditëReperët Ghetto Geasy dhe Majk ditën e djeshme lansuan këngën e tyre të re “Zhytem” (Je t’aime).

Ky projekt, i cili konsiderohet si hit i kësaj vere, për vetëm nëj ditë ka grumbulluar mbi një milion klikime në platformën YouTube.

Suksesit i është gëzuar vet reperi Getoar Selimi, gjersa lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar në Instagram.

“Një milion, zoti i dashtë bereqet”, kanë qenë fjalët e artistit të njohur përkrah postimit të ndarë me 762 mijë ndjekësit e tij.

Kënga gëzon një klip e ritëm të veçantë dhe kjo nuk është hera e parë kur dyshja rezultojnë suksese të mëdha me projektet e tyre.


kredit:youtube

Të fundit

Kush i bëri bashkë Rita Orën dhe James Blunt?

Këngëtarja e njohur Rita Ora së bashku me këngëtarin britanik, James Blunt i janë bashkuar grupit prej 700 yjeve me qëllim të zhdukjes së racizmit në industrinë e muzikës britanike. Bashki

Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e hitit “Pa p

Anxhelina po kalon pushimet në Shqipëri

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse. Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën. Këngëtarja/modelja

Zbulohet identiteti i të dashurit sekret të Rita Orës!

Këngëtarja Rita Ora gjatë dy ditëve të fundit është fotografuar në pushimet e saj në Ibiza, ku ndodhet me të dashurin e saj të ri, identiteti i të cilit deri më tani ka qenë sekret. View

Aktorja turke bën për vete njërin ndër meshkujt më të bukur në Turqi

Aktorja e njohur turke Yildiz Çagri Atiksoy, e cila është bërë e njohur me rolin e Suna-s në serialin Kampioni, thuajse secilën ditë është e pranishme në mediat rozë. Së fundmi, mediat tu

Sean Penn martohet me Leila George

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë. Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Info Tjera