Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/gigi-hadid.jpg

Gigi Hadid vjen gjysmë e zhveshurGigi Hadid ka ndarë me ndjekësit imazhe nga fotosesioni që e ka realizuar për brendin “Calvin Klein”.

Këto imazhe, modelja me famë botërore i kishte realizuar kohë më parë, teksa reklamon të brendshmet e kësaj marke.

Në një prej imazheve, Gigi u shfaq në të brendshme, kurse sipër po mbante një këmishë të zbërthyer dhe pa reçipeta.

Kurse, në fotografinë tjetër, modelja shfaqet e veshur vetëm me xhinse, kurse në pjesën e sipërme nuk mbante fare reçipeta.

Kujtojmë se Gigi Hadid është në muajt e fundit të shtatzënisë, ajo dhe Zayn Malik së shpejti bëhen prindër për herë të parë. 

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera