Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/gjikomelinda.jpg

Gjiko dhe Melinda sjellin X5Dyshja e showbizit shqiptar, Gjiko dhe Melinda Ademi, kanë sjellë projekti e tyre më të ri.

Bashkëpunimi i tyre është kurorëzuar me këngën “X5”.

Për vetëm 1 orë prej se është transmetuar, kënga ka arritur në 75 mijë klikime.

Të fundit

Një “bishë” e vërtetë si Chloe Ferry

Chloe Ferry nuk ndalet dot së reklamuari format e saj bombastike. Nga fotot e publikuara së fundi Chloe tregon rezultatet e shkëqleyra që i ka arritur falë palestrës. E veshur me bikini Chloe ka

Greta ka gati këngën e re

Sot, në llogarinë e saj në Instagram, ajo publikoi edhe disa imazhe të asaj që duket të jetë klipi i këngës së re. Që nga tingujt e parë, ndjekësit e saj u shprehën shumë entuziastë du

Oriola Marashi një ‘Lamborghini’ e vërtetë

Ajo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë. Pothuajse secila lëvizje e saj merr interes mediatik, ndërsa edhe ndonjëherë ajo jep detaje nga jeta dhe kar

Nora nuk i reziston dot as këtij postimi nga Roberti

Robert Berisha ka bërë një dedikim special për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!. Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Info Tjera