Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/640-0-5b9e2379dd9c7.jpg

Godet VildanjaVildane Zeneli është shumë aktive ne rrjetet sociale.

Modelja ka pozuar në plazh me bikini të bardhë, duke nxjerrë në pah gjoksin dhe të pasmet e saj.

“Përshëndetje shtator! Bën mirë të jesh i mirë,”– shkroi ajo, krahas fotove të nxehta në Instagram.

Vildane dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me bikinit.

Herë pas herë modelja ndan me ndjekësit në rrjetet sociale foto hot dhe gjithmonë guxon duke treguar format bombastike.

View this post on Instagram

Hello September ? u better be good ?

A post shared by Vilda?ne? (@vildanezeneli) on

Të fundit

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Miley Cyrus i lë të gjithë me gojë hapur me look-un e saj trasparent

Të shumtë kanë qenë artistët që janë ngjitur në skenën e Los Angeles dhe Nashville për të bërë performancën e tyre, nga Bon Jovi tek BTS, Usher dhe një super seksi si Miley Cyrus, mbret

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Info Tjera