Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/collage-18-780x439-1.jpg

Gold AG rrëfen njohjen me bashkëshortenAi është shumë i dashur për publikun dhe kohëve të fundit ka qenë emër shumë i komentuar edhe për jetën personale.

Fjala është reperin nga Presheva, Gold AG, i cili gjatë vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me bukuroshen nga Gjilani, Ermira Shkodrën.

I njëjti po ashtu në fund të muajit nëntor u bë baba për herë të parë i një djali të quajtur, Gueril.

 

Krijuesit i hitit “Malli i vendlindjes” së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin NIN, gjersa ka folur më shumë për atë se si është njohur me tashmë bashkëshorten.

“Është nga Gjilani dhe nëna ime e ka prej familjes së çikës së hallës së vet. Tek kunati vet, janë familje të përziera, e kam njohur shumë më para si emër por nuk është se jemi takuar. Dhe më pas jemi bërë bashkë”.

“Që kur e kam parë kam thënë se do të jetë personi i jetës time. Kështu deshi Zoti dhe ka ndodhur. Kemi bërë kurorë dhe kam shpreh dëshirën që sa më shpejt të bëhem prind”, u shpreh ai.

 

Arian Agushi (emri i vërtetë) në anën tjetër po vazhdon të jetë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera