Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/shkurta-me-vajzat-650x375-1.jpg

Gresa e zbulon se cilën nga vajzat e do më shumë Shkurte FejzaShkurte Fejza gjithmonë tregon raportin e lakmueshme që e ka me tri vajzat e saj, Gresën, Besianën e Agnesën.

Ato kujdesen që të shprehin dashurinë e tyre që kanë për familjen duke publikuar imazhe të ndryshme së bashku,

Ndonjëherë Gresa di edhe si ta ngacmojë nënën e saj, duke bërë shaka sa i për ketë dashurisë që ka ndaj saj dhe motrave.

Duke publikuar një imazh të Shkurtës me motrën e vogël, Agnesën ajo shkroi: Më të voglën ma shumë e donë.

Sigurisht kjo ishte një shaka e bukur nga ajo, pasi Shkurta gjithmonë deklarohet që është e bekuar me vajzat që ka./Kosovarja/

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera