Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/halle-berry.jpg

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestërAjo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta.

Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër, shkruan Daily Mail.

54-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram është parë duke u stërvitur, ndërsa ka vënë në pah fuqitë e saj.

Përpos kësaj, Berry ka theksuar edhe tiparet e formësuara trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe.

Veshja e saj sportive ishte kryesisht në të zezë, kurse një pjesë të ekspozuar e pati në anën e shpinës.

Sikurse edhe herëve të tjera, aktorja u pa pa asnjë lloj makijazhi, kurse flokët i mbante të kapura për të mos e penguar.

Ndërkohë, bukuroshja brune së fundmi po mban të azhurnuar fansat edhe me pamje të tjera, sikurse ato me të dashurin e saj.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera