Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/ingrid-gjoni.jpg

Ingrid Gjoni ekspozon gjoksin dhe paralajmëron këngë të reIngrid Gjoni ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me disa video të publikuara në rrjetet sociale.

Këngëtarja prej kohësh nuk po ka sjellë diçka të re për fansat, për sa i përket muzikës.

Bazuar në disa video të publikuara në Instagram duket se ajo po vjen me një projekt muzikor.

Në videot e publikuara këngëtarja shfaqet me dekolte tejet provokuese, duke ekspozuar gjoksin.

Komentet kanë qenë të shumta në videot e publikuara.

View this post on Instagram

??????

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera