Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/irina-1.jpg

Irina me plotë sharmSupermodelja, 35-vjeçare veshi një xhaketë të zezë dhe dollakë të martën.

Modelja e Versace kompletoi pamjen me një palë çizme deri në gju të shtypura me zebra të cilat janë në modë kohën e fundit.

Ajo tërhoqi flokët e saj prapa kokës dhe i fshehu tiparet e mrekullueshme me një palë syze dielli të zeza.

Irina u ndal në trotuar për të bërë një telefonatë ndërsa mbante një maskë të zezë për fytyrën si një masë sigurie mes pandemisë COVID-19 në vazhdim.

Ylli u aksesua me një gjerdan me kryq të artë dhe një çantë të vogël të zezë.

Ajo e veshi veshjen e rastit pasi u sigurua që vajza e saj ishte vendosur në shkollë po atë ditë.

Shayk u desh ta shtynte karrocën e fëmijës së saj të vogël pasi mbaroi detyrat e një nënë në mëngjes.

Modelja e të brendshmeve u pa më pas duke hyrë në një makinë për të drejtuar pjesën e mbetur të detyrave të saj.

Irina

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera