Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/irina-shayk-11.jpg

Irina Shayk pozon pothuajse e zhveshurIrina Shayk ka linja trupore perfekte, të cilat nuk ka frikë t’i tregojë.

Modelja nuk i la shumë vend imagjinatës me imazhet e fundit që ndau me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihej gati për të ecur në sfilatën virtuale të “Mugler’s Spring Summer 2021”, shkruan “Daily Mail”.

35-vjeçarja u shfaq me një veshje me rripa të zinj, teksa pozonte lirshëm përpara kamerave.

Ajo mbante edhe një maskë të zezë, ashtu sikurse edhe taka të larta që i theksonin më shumë këmbët e tonifikuara.

Pozat seksi dhe provokuese nuk janë të panjohura për ndjekësit e supermodeles në rrjete sociale.

Ajo publikon të gjitha arritjet profesionale, siç ishte dhe ajo e fundit me “Oscar de la Renta”.

Përtej karrierës, Irina është nënë e një vajze, Lea De Seine Shayk Cooper, e cila erdhi në jetë nga marrëdhënia me ish-partnerin, Bradley Cooper.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera