Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/ir1.jpg

Irkenc Hyka publikon këngën, befason ZaiminaIrkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”.

Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në foto, mirëpo nuk doli të ishte kështu.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria është pjesë e vidoeklipit, por si aktore dhe atë e shohim më ndryshe se sa që jemi mësuar ta shohim.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vet Irkenci, ndërsa mix/masterin u realizuar nga JoJo, teksa klipi nga UniMusic.

Të fundit

Modelja e njohur me ide si ti bind amerikanët të dalin në votime

Ireland Baldwin po përdor platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit se për cilin të votojnë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Modelja 25-vjeçare

Rovena Stefa marrëzisht e dashuruar

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë p

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Info Tjera