Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/30931732-0-image-a-108-780x439-1.jpg

Modelja e njohur i “hip” biçikletës me veshje të pazakontaTop-modelja amerikane Karlie Kloss (27) kohën e pandemisë së coronavirusit po e kalon me bashkëshortin e vet biznesmenin Joshua Kushner, ndërsa çifti është fotografuar duke vozitur biçikletat në Santa Monica, Kaliforni

‘Engjëlli’ i dikurshëm i Victoria‘s në harmoni me të gjitha masat e mbrojtjes nga përhapja e coronavirusit ka zgjedhur kombinimin e pazakonshëm të veshjes për rekreacion.

Në të vërtetë, në vend të rrobave sportive, ajo ka vozitur biçikletën e veshur me fustan të bardhë valëvitës me detaje të timonit të shpuar, i cili do të jetë në trend këtë vjeshtë.

Bashkë me këtë veshje verore ka kombinuar edhe mbathje të bardha balerine dhe, natyrisht maskën mbrojtëse, ndërkaq me këtë rast ajo ka zgjedhur që maska e saj të jetë nga pëlhura me lara.

Të fundit

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Dua Lipa me performancë ‘jashtë toke’ në AMA, rrëmben edhe çmim

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka interpretuar në mënyrë të jashtëzakonshme këngën “Levitating” në ceremoninë e ‘American Music Awards 2020’ që u zhvi

Femra që nuk di të plaket

Edhe pse ka një vit që i ka kaluar gjysmëshekulli jetë, Jennifer Lopez, jo vetëm që duket si shumë vite më e re, por edhe ndihet e tillë. JLO ka realizuar një set fotografik për “Wall Str

Këngëtarja shqiptare në mbështetje të yjeve të reja

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone,

Bebe Rexha publikon pamje nga provat për “AMA 2020”

Prej disa muajsh është bërë e ditur se “American Music Awards 2020” do mbahet më 22 nëntor, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net. Është Dua Lipa e vetmja shqiptare e nominuar n

Publikuan këngën e re bashkë, Dua Lipa dhe Miley Cyrus akuzohen për kopjim të videoklipit

Banda e pop-it “Dream Wife” ka akuzuar Miley Cyrus dhe Dua Lipën për kopjim të videoklipit të tyre. Dua dhe Miley kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor “Prisoner”, videoklipi i

Info Tjera