Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/1601110376_fjollamorina-696x393-1.jpg

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiakFjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar.

Me një pamje të qetë, Fjolla Morina është fotografuar nga dritarja e banesës së saj më të re, ku do të kryejë edhe masën e sigurisë së dhënë ndaj saj.

Ajo shfaqet krejt ndryshe, larg jetës së luksit dhe e mbyllur mes 4 mureve të banesës.

Historia e këngëtares ishte e denjë për film, ku fillimisht u ndalua në doganën e morinës pasi u kap me armë më vetë, njëra prej të cilave ishte çakmak.

Para se të shkonte në gjykatë, ajo solli një eko ku thuhej se ishte dy muajshe shtatzënë dhe për këtë kërkonte lirim nga burgu, por pas nënshtrimit të një tjetër vizite nga gjykata mjekët gjinekologë dolën në përfundimin se këngëtarja nuk ishte shtatzënë dhe se e kishte sajuar të gjithë këtë për t’i shpëtuar burgut.

Por sërish, Fjolla nuk përfundoi në burg edhe pse ligji fliste qatë që ajo mund të dënohej deri në 20 vite burg.

Gjykata vendosi masën e sigurisë “arrest shtëpie” me kushtin që ajo të qëndronte në Kukës.

Edhe pse arriti të dilte nga burgu me një vendim skandaloz, Fjolla Morina ka apeluar masën e “arrest shtëpi” duke kërkuar lirinë në Apel.

Të fundit

Modelja e njohur me ide si ti bind amerikanët të dalin në votime

Ireland Baldwin po përdor platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit se për cilin të votojnë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Modelja 25-vjeçare

Rovena Stefa marrëzisht e dashuruar

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë p

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Info Tjera