Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/taylor-swift-joe-alwyn-boots-291138-1610743268967-main.700x0c.jpg

“Jam kaq e zhgënjyer”, Taylor Swift anulon sërish turin muzikorFansat e Taylor Swift do të duhet të presin për ta parë këngëtaren duke performuar, pasi u detyrua të shtyjë sërish turneun e saj. Këngëtarja 31-vjeçare njoftoi të premten se turneu është anuluar sërish për shkak të situatës së krijuar nga pandemia.

Kjo është një pandemi e paparashikuar që ka ndryshuar planet e të gjithave dhe askush nuk e di se si dot ë duket situata e turneut në të ardhmen. Jam shumë e zhgënjyer që nuk do të mund t’ju shikoj nga afër. Më mungoni shumë dhe mezi po pres derisa të jemi të gjithë në koncerte sërish.”, u shpreh ndër të tjera këngëtarja.

Taylor Swift Fans Finally Figured Out the Real Meaning Behind Her Song  'cardigan' | Showbiz Cheat Sheet

taylor-swift-with-ponytail-singing - Mercedes Benz Stadium

/abcnews.al

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera