Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/640-0-5c6002fb858ee.png

“Jam shqiptare, bija e shqiptarit”, Emina Cunmulaj uron 108 vjetorin e PavarësisëAjo është ndër personazhet shqiptarë që ka arritur të korrë sukses edhe në Amerikë.

Bëhet fjalë për Emina Cunmulaj, e cila përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të saj.

Pasi që sot (e shtunë) festohen 108 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, Emina nuk ka lënë anash pa i kushtuar disa fjalë.

“Jam shqiptare, bija e shqiptarit. Gëzuar 28 nëntori. Krenare të jem shqiptare”, ka shkruar ajo në imazh.

Vlen të përmendet se bukuroshja është shfaqur me veshje tradicionale, teksa dukej e përsosur.

Ndërkohë, së bashku me modelen, edhe një numër i konsiderueshëm të emrave të njohur ndan momente të urojnë ditën e veçantë.

Të fundit

Fanses i digjet shtëpia dhe disku me këngët e Bebe Rexhës, këngëtarja bën këtë veprim

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, shumë herë e ka dëshmuar dashurinë që ka për fansat e saj, shkruan lajmi.net. Shumë herë ajo iu përgjigjet fansave të saj, ndërsa n

Dua Lipa shtatzënë?

Vetëm dy foto dhe disa emoji, ka mjaftuar që ndjekësit të mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, publikoi ditën e sotme, dy foto në I

Lana Del Rey: Donald Trump është reflektim i problemit më të madh të botës

Lana Del Rey mendon se Donald Trump është thjesht “reflektimi i problemit më të madh që ka bota jonë”. Në një intervistë të dhënë së fundmi për BBC Radio 1, kur u pyet se si e përba

Jennifer Lopez ҫmend pushuesit me linjat e saj

Ajo ka një trup ‘vrasës’ për shumë vite që merret me vallëzim dhe me stërvitje të rregullta. Dhe Jennifer Lopez ngriti temperaturat duke shfaqur fizikun e saj në plazhet e Turks a

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop. Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri

Anxhelina shfaqet joshëse në rrjetet sociale

Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është rikthyer në muzikë. Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon. Ajo paraqitet mjaft me stil në Inst

Info Tjera