Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/jlo.jpg

Jennifer Lopez duket shik në Paris Fashion WeekPërkundër moshës 51-vjeçare, ajo nuk e ka ndërmend të ndalet duke punuar me veten e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh aktoren, Jennifer Lopez, imazhet e së cilat shpeshherë bëhen virale në rrjet.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur edhe një herë që mosha është vetëm numër.

Kjo pasi, në pjesëmarrjen e saj në Paris Fashion Week ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra persona, përmes dukjes me plot shik.

Fustani që i theksonte linjat trupore dhe sako që kishte hedhur mbi supe ishin të dizajnuara nga Balmain.

https://www.instagram.com/p/CGP_FLBJTMJ/

Ndërkaq, ajo shpërndau disa fotografi nga fotosesioni që kishte realizuar, e që u komentuan pozitivisht nga 132 milionë ndjekësit e saj.

Vlen të përmendet se “Pa Ti and Lonely” janë dy këngët e fundit nga ajo, që erdhën në bashkëpunim me Maluma. 

Të fundit

Rovena Stefa marrëzisht e dashuruar

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë p

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me pallto

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e s

Info Tjera