Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/Screenshot_1-84-780x439-1.png

Jennifer Lopez mahnit me linjat trupore në një pozë me bikiniNdonëse ka kaluar të 50-tët, këngëtarja dhe aktorja e famshme ndërkombëtare, Jennifer Lopez, ka befasuar fansat me postimin e fundit.

Krijuesja e “Waiting For Tonight” ka publikuar një pozë atraktive në Instagram derisa shfaqet me bikini rozë duke shijuar një ditë plazhi.

“Ndihem e artë”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë që e ndau të martën në Instagram.

Ajo shtoi: “Duke shijuar momentet e fundit të verës”. Bukuroshja, e cila nuk njeh moshë, mori komplimente të shumta për fizikun joshës dhe të mrekullueshëm.

“Nëse nuk dukem kështu në moshën 51 vjeçare, më hidhni poshtë”, shkroi një fans. “51, ku janë”, shtoi një tjetër. Një fans i referohej yllit të “Hustlers” si një “perëndeshë plazhi”, duke shtuar, “Ajo rërë tani është bekuar”. “Ai trup”, vazhdoi ndjekësi tjetër. “Ju jeni aq e bukur”.

Lopez mbushi 51 vite në korrik dhe e festoi këtë ditëlindje e rrethuar nga familja. Aktorja po ashtu këtë vit festoi edhe përvjetorin e filmit “Hustlers”, i cili ishte ndër më të komentuarit në 2019.

E njëjta momentalisht po shijon edhe lidhjen me Alex Rodriguez dhe dyshja po kalojnë kohë të mirë së bashku me fëmijët e tyre. 

Të fundit

Një “bishë” e vërtetë si Chloe Ferry

Chloe Ferry nuk ndalet dot së reklamuari format e saj bombastike. Nga fotot e publikuara së fundi Chloe tregon rezultatet e shkëqleyra që i ka arritur falë palestrës. E veshur me bikini Chloe ka

Greta ka gati këngën e re

Sot, në llogarinë e saj në Instagram, ajo publikoi edhe disa imazhe të asaj që duket të jetë klipi i këngës së re. Që nga tingujt e parë, ndjekësit e saj u shprehën shumë entuziastë du

Oriola Marashi një ‘Lamborghini’ e vërtetë

Ajo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë. Pothuajse secila lëvizje e saj merr interes mediatik, ndërsa edhe ndonjëherë ajo jep detaje nga jeta dhe kar

Nora nuk i reziston dot as këtij postimi nga Roberti

Robert Berisha ka bërë një dedikim special për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!. Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Info Tjera