Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/05/0-47-e1620489304953-780x439-1.png

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e sajAjo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj.

Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shpërndarë në rrjet, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja brune ka vendosur që të realizojë një fotosesion, së bashku me nënën dhe vajzën e saj.

Foto: Daily Mail

Ylli i “Hustlers” dukej e përsosur dhe e bukur me një këmishë të thjeshtë dhe me ngjyrë të bardhë.

Dy fotot e zgjedhura përfshinin një imazh të plotë dhe një imazh bardh e zi.

Foto: Daily Mail

Fotoja me ngjyra shfaqi treshen duke buzëqeshur me shkëlqim, ndërsa fotografia monokromatike tregoi një pamje bukurie pa buzëqeshje.

Foto: Daily Mail

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera