Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/jlo-madona-e1608829041699.jpg

Jennifer Lopez tregon arsyen pse u maskua si Madonna për HalloweenJennifer Lopez dhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez, i kanë surprizuar të gjithë me maskat e zgjedhura për Halloween.

Këngëtarja u maskua si kolegia e saj, Madonna, me të cilën Alex dikur ishte në lidhje dashurie.

Rreth këtij vendimi të saj, këngëtarja 51-vjeçare ka folur pikërisht sot.

“Po, të gjithë u veshëm pak si shumë. Fëmijët e mi po fshiheshin në dhoma të tyre. Më pyesnin “çfarë po bën?”, tha Jennifer gjatë një interviste në SiriusXM Radio ANdy.

“Unë u vesha si Maddona, ndërsa Alex si Bruce Springsteen”.

Sakaq drejtuesi i emisionit e pyeti se nëse është pak e çuditshme kjo për shkak të historisë së Alex me Madonnën.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera