Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/jennifer-lopez-21.jpg

Jennifer Lopez zbulon surprizën që i fejuari i bëri në ditën e të dashuruarveDita e “Shën Valentinit” është një festë jashtëzakonisht e veçantë për Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, shkruan “Elle”.

“Shkurti është muaji ynë i veçantë …”, shkroi aktorja në Instagram. “Muaji ynë i përvjetorit … Ne u takuam për herë të parë më 1 shkurt … hera e parë që dolëm ishte dy ditë më vonë dhe që atëherë nuk ka pasur një ditë që të mos kemi qenë së bashku ose të mos kemi folur.”

Krahas mesazhit të saj për ditën e “Shën Valentinit”, Lopez ndau një video të buqetës gjigante të trëndafilave që Rodriguez i dhuroi këtë vit.

“Ti më bën të qesh, e dua shumë sensin tënd të humorit dhe se si ti bën çdo vend ku hyn më të lumtur. Të dua ty dhe gjithçka që ti bën për mua dhe me mua”, shkroi Jennifer përkrah videos së dhuratës.

Kjo hedh poshtë të gjitha aludimet se këngëtarja është tradhtuar nga i fejuari i saj. Kjo pasi pak javë më parë u raportua se Alex e ka tradhtuar Jennifer me Madison LeCroy.

E gjitha kjo solli edhe reagimin e Madisonit, e cila tha se nuk ka pasur asnjëherë kontakt fizik mes tyre, përveçse kanë komunikuar në celular.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera